Till kommunens startsida
Brunns skola - startsida

Kontakta Brunns skola

Karta över Brunns skola

Klicka på kartan för att förskora.

Gemensam kontaktinformation

Expedition

08-570 484 00

Adress

Brunns Skola
Box 74
134  07 Ingarö

Se Brunns skola i Google mapslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Personal

Rektor

Ulrika Görtz Wetterlund
08-570 484 01
ulrika.gortz-wetterlund@varmdo.se

Biträdande rektor F-6/fritidsansvarig

Marie Holm
08-570 484 16
marie.holm@varmdo.se

Biträdande rektor 4-9

Eva Norell
08-570 484 18
eva.norell@varmdo.se

Skolassistent

Regina Pageryd
08-570 484 06
regina.pageryd@varmdo.se

Skolsekreterare

Lena Sköldås
08-570 484 07
lena.skoldas@varmdo.se

Studie- och yrkesvägledare

Barbro Francesconi
070-766 19 13
barbro.francesconi@varmdo.se

Skolsköterska 4-9

Emma Tallqvist
073-988 79 81
emma.tallqvist@varmdo.se

Skolsköterska F-3

Helena Kasesjö
070-413 04 25
helena.kasesjo@varmdo.se

Kurator

Martin Hammar
070-413 49 83
martin.hammar@varmdo.se

IT - administratör

Andreas Hasselmark
08 - 570 484 05
andreas.hasselmark@varmdo.se

0 kommentarer har registrerats
Lämna en kommentar
Lämna en kommentar



Senast publicerad: 2017-03-08